Technypools Moonlight Premium 600 5,80 x 3,20 x 1,25 m 0020KS

Inovativní modulární systém SOLAIRE je skutečným zlatým hřebem v naší nabídce nadzemních bazénů. Elegantní a stylový italský design se snoubí s kvalitou provedení, funkčností a...
303 990 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka SWIMI
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do měsíce • 1 variantaDárekZdarma6 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Inovativní modulární systém SOLAIRE je skutečným zlatým hřebem v naší nabídce nadzemních bazénů. Elegantní a stylový italský design se snoubí s kvalitou provedení, funkčností a...

Parametry produktu

Výrobce
Tvar bazénu
obdélníkové
Hloubka
125 cm
Filtrace
písková
Dekor
dřevěné
S filtrací
ano
Konstrukce
samonosné
Celoroční
ano

Parametry produktu

Výrobce
Tvar bazénu
obdélníkové
Hloubka
125 cm
Filtrace
písková
Dekor
dřevěné
S filtrací
ano
Konstrukce
samonosné
Celoroční
ano

Popis produktu

Inovativní modulární systém SOLAIRE je skutečným zlatým hřebem v naší nabídce nadzemních bazénů. Elegantní a stylový italský design se snoubí s kvalitou provedení, funkčností a snadnou montáží nadzemního bazénu a jeho příslušenství.

Modulární systém patentovaný společností New Plast přináší revoluci v klasickém pojetí nadzemních bazénů. Umožňuje vytvořit špičkový výrobek, který lze přizpůsobit jak velikostí, tak vzhledem a barvou obložení jakémukoli kontextu a umístění. Přitom v porovnání s kopanými bazény nabízí stále velmi atraktivní poměr ceny vůči užitné hodnotě a designu. Nespornou výhodou modulárního řešení je snadná a rychlá montáž, a to i neodborným personálem.

Design obložení MOONLIGHT tvoří elegantní obruba bazénu z přírodního dřeva, s plně nosnou konstrukcí umožňující posezení u bazénu, v kombinaci s obkladovými panely z tkaných syntetických vláken (ratan) slonovinové barvy.

Velkorysá velikost i hloubka nadzemního bazénu vám poskytují prostor na plavání srovnatelný s tradičním zapuštěným bazénem a vašim dětem nabídne dostatek prostoru pro zábavu a vodní radovánky. Výška nadzemního bazénu pak poskytne všem rodičům pocit klidu a bezpečí, pouhé odstavení bazénových schůdků omezí dětem přístup do bazénu a výrazně se tak snižuje riziko nehody.

Italský výrobek a evropská kvalita

Bazén je vyroben v italském certifikovaném závodě s dlouholetou tradicí. K výrobě byly použity výhradně materiály s evropskými certifikáty. Samonosná konstrukce bazénu je vyrobena z žárově pozinkovaných kovových trubek ošetřených lakováním polyester-epoxidovým práškem. Filtrační jednotka má taktéž 100% italský původ, nejedná se o dovoz z Asie. Bazénová vana je vyrobena z vysoce pevných polyesterových tkanin vyvinutých speciálně pro bazény a ošetřených ochrannými vrstvami proti UV záření. Tloušťka bazénové vložky je 750 g/m2, u větších modelů dokonce 1 000 g/m2. Výsledkem je maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům a chemikáliím používaným k čištění bazénů, teplotní odolnost je v intervalu -30 °C až +70 °C.

Vysokou kvalitu a dlouhou životnost materiálů dokládá bazén v západočeském kempu Karolina, který je zde v provozu již více než 20 let. Znáte jiný nadzemní bazén, který toho tolik vydrží?

Prodloužená záruka

Kvalita použitých materiálů a výrobního procesu umožňuje poskytnout prodlouženou záruku 5 let na bazénovou fólii a 3 roky na rámovou konstrukci a originální obložení. Bazény a bazénové příslušenství v průběhu výroby podléhají kontrole kvality a před expedicí výstupní kontrolou. Produkty, které projdou testy, jsou opatřeny štítkem "Italský výrobek".

Jednoduchá montáž

Sestavit bazén PREMIUM je velmi jednoduché a obejdete se bez stavebního povolení či složité úpravy pozemku, na kterém bude bazén stát. Stačí rovný základ, ideálně zpevněný a můžete začít s montáží. Vystačíte si pouze s tím, co nejdete v balení a běžným nářadím, které má doma každý. Nepotřebujete ani žádné šrouby či jiný spojovací materiál. Ve dvou lidech zvládnete sestavit samotný bazén během pár hodin, necelou hodinu vám potrvá sestavení filtrace a bazénových schůdků. Bazény PREMIUM jsou celoroční, na zimu není třeba bazén skládat a uklízet, stačí snadno zazimovat na konci sezóny.

Chcete mít jistotu, že váš nový bazén bude správně zapojen a plně funkční? Pomůžeme vám bazén sestavit včetně zapojení veškerého příslušenství. Nezávaznou kalkulaci poptejte zde.

Designový prvek vaší zahrady

Inovativní modulární systém SOLAIRE umožňuje udělat z bazénu luxusní ozdobu vaší zahrady a domu. Jedná se o špičkový produkt, přizpůsobitelný vašemu obydlí jak velikostí, tak designem, při zachování velmi atraktivního poměru kvality a ceny. Kromě klasické nadzemní instalace můžete bazén částečně nebo téměř zcela zapustit do terénu a přizpůsobit bazén architektonickému stylu vašeho obydlí. Přidáním schodiště, sluneční terasy nebo zahradního nábytku učiníte váš bazén jedinečným a exkluzivním.

Standardní komplet modulárního systému SOLAIRE si můžete rozšířit o plochu na opalování spolu s integrovaným technickým zázemím pro bazénovou technologii. Získáte tak ideální prostor pro vytvoření oázy relaxace, kde můžete pohodlně sedět nebo ležet u bazénu, aniž byste museli okolní prostor zařizovat dalšími doplňky, jako jsou lehátka a lavičky.

Technické zázemí slouží pro umístění filtračního sytému a případného příslušenství pro čištění a údržbu bazénu. V závislosti na modelu je vybavena předními dveřmi s madlem nebo horním otvorem pro snadný přístup při běžné údržbě filtračního systému.

Proč nadzemní bazén PREMIUM?

Často se setkáváme s názorem, že jedině kopané bazény jsou ty pravé ozdoby zahrad. My jsme přesvědčeni, že nadzemní bazény jsou stejně dobrým a v některých ohledech dokonce lepším či jediným možným řešením kvalitního bazénu a designového doplňku vašeho domu. Mezi jejich hlavní výhody patří:

 • významná úspora nákladů na pořízení a instalaci bazénu, i v případě luxusně obloženého nadzemního bazénu ušetříte s velkou pravděpodobností nemalé statisíce
 • široká škála modelů a velikostí nadzemních bazénů plně přizpůsobitelných architektonickému stylu vašeho domu a zahrady
 • nadzemní bazén je řešením tam, kde není dostatek místa pro kopaný bazén nebo instalaci brání charakter pozemku – svah, skalnaté podloží, neprostupnost pro těžkou techniku, vodní prameny, podzemní retenční nádrže, rozvody inženýrských sítí, optické kabely atd.
 • nepotřebujete stavební povolení, ani souhlas sousedů či majitele pozemku (ideální v případě pronájmu), neřešíte chráněná území či památkáře
 • bezpečnost vašich dětí a domácích mazlíčků – řada zákazníků si pořizuje nadzemní bazény kvůli malým dětem, stačí odstavit bazénové schůdky a omezíte tak dětem přístup do bazénu

Bazénový set 7v1 obsahuje vše pro snadnou montáž bazénu s obložením a filtrací a jeho okamžité zprovoznění:

 • bazén PREMIUM (lakovaná pozinkovaná konstrukce + kvalitní bazénová fólie)
 • luxusní designové obložení MOONLIGHT
 • písková filtrace 6 m3/h vč. skimmeru a pískové náplně (25 kg)
 • připojovací set pro připojení filtrace vč. hadic, svorek, teflonové pásky atd.
 • bazénové schůdky áčkového tvaru INOX SAFE
 • sada na čištění bazénu 
 • LED osvětlení bazénu

Bazény Technypools jsou plně v souladu s normami UNI 16582-3 a jsou dodávány s certifikáty CE. Všechny použité suroviny jsou vyráběny v Evropě a proces výroby a distribuce podléhá systému řízení kvality certifikovaným podle normy ISO 9001. Filtrace je v souladu s evropskou směrnicí RoHS o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Značka

Bazény PREMIUM a modulární systém SOLAIRE vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad.

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

Parametry

Bazén délka x šířka (vnější) 5,80 x 3,20 m délka x šířka (vnitřní) 5,20 x 2,65 m hloubka 1,25 m celková výška bazénu s obložením 1,30 m objem 16 m3 celoroční ano tvar obdélník                                                                                                                                  

Filtrace typ filtrace písková průtok vody 6 m3/h přepínací ventil 4-cestný Ø přípojky/hadic 38 mm rozměry filtrace (šxdxv) 48,0 x 68,0 x 67,0 cm  hmotnost pískové náplně 25 kg ochrana

IPX5 s tepelnou ochranou součást balení hadicová spojka a svorky z nerezové oceli, balení písku 25 kg  

Bazénové schůdky max. výška bazénu 1,35 m počet schodů 4 + 4 / plošina druh rámový bezpečnostní (bezpečnostní bloky)                   

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.