Technypools California 550 5,66 x 4,00 x 1,25 m 0607K šedá

Bazény Technypools CALIFORNIA 550 patří mezi nejprodávanější nadzemní bazény v naší nabídce. Elegantní a funkční bazén s jednoduchou a rychlou montáží bez použití šroubů a vrutů...
72 990 Kč
Doprava zdarma, Do 2 týdnů
Doporučená nabídka SWIMI
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 2 týdnů • 1 variantaDárekZdarma6 neověřených recenzíDalší informace

Popis produktu

Bazény Technypools CALIFORNIA 550 patří mezi nejprodávanější nadzemní bazény v naší nabídce. Elegantní a funkční bazén s jednoduchou a rychlou montáží bez použití šroubů a vrutů...

Parametry produktu

Výrobce
Tvar bazénu
obdélníkové
Hloubka
125 cm
Rozměry
⌀ 400 cm
Konstrukce
samonosné
S filtrací
ano
Filtrace
písková
Celoroční
ano

Parametry produktu

Výrobce
Tvar bazénu
obdélníkové
Hloubka
125 cm
Rozměry
⌀ 400 cm
Konstrukce
samonosné
S filtrací
ano
Filtrace
písková
Celoroční
ano

Popis produktu

Bazény Technypools CALIFORNIA 550 patří mezi nejprodávanější nadzemní bazény v naší nabídce. Elegantní a funkční bazén s jednoduchou a rychlou montáží bez použití šroubů a vrutů se dokonale hodí do každé zahrady nebo na větší terasu domu či bytu. 

Velkorysá velikost i hloubka bazénu (1,25 m) vám poskytují prostor na plavání srovnatelný s tradičním zapuštěným bazénem a vašim dětem nabídne dostatek prostoru pro zábavu a vodní radovánky. Výška nadzemního bazénu pak poskytne všem rodičům pocit klidu a bezpečí, pouhé odstavení bazénových schůdků omezí dětem přístup do bazénu a výrazně se tak snižuje riziko nehody. 

Italský výrobek a evropská kvalita

Bazén je vyroben v italském certifikovaném závodě s dlouholetou tradicí. K výrobě byly použity výhradně materiály s evropskými certifikáty. Samonosná konstrukce bazénu je vyrobena z žárově pozinkovaných kovových trubek ošetřených lakováním polyester-epoxidovým práškem. Filtrační jednotka má taktéž 100% italský původ, nejedná se o dovoz z Asie. Bazénová vana je vyrobena z vysoce pevných polyesterových tkanin vyvinutých speciálně pro bazény a ošetřených ochrannými vrstvami proti UV záření. Tloušťka bazénové vložky je 750 g/m2, u větších modelů dokonce 1 000 g/m2. Výsledkem je maximální odolnost vůči atmosférickým vlivům a chemikáliím používaným k čištění bazénů, teplotní odolnost je v intervalu -30 °C až +70 °C. 

Vysokou kvalitu a dlouhou životnost materiálů dokládá bazén v západočeském kempu Karolina, který je zde v provozu již více než 20 let. Znáte jiný nadzemní bazén, který toho tolik vydrží?

Prodloužená záruka

Kvalita použitých materiálů a výrobního procesu umožňuje poskytnout prodlouženou záruku 5 let na bazénovou fólii a 3 roky na rámovou konstrukci. Bazény Technypools v průběhu výroby podléhají kontrole kvality a před expedicí výstupní kontrolou. Produkty, které projdou testy, jsou opatřeny štítkem "Italský výrobek". 

Jednoduchá montáž

Sestavit bazén je velmi jednoduché a obejdete se bez stavebního povolení či složité úpravy pozemku, na kterém bude bazén stát. Stačí rovný čistý kus trávníku či dlažby a můžete začít. Vystačíte si pouze s tím, co najdete v balení a běžným nářadím, které má doma každý. Nepotřebujete ani žádné šrouby či jiný spojovací materiál. Ve dvou lidech zvládnete sestavit samotný bazén do 60 minut a přibližně stejnou dobu vám potrvá sestavení filtrace a bazénových schůdků. Bazény Technypools jsou celoroční, na zimu není třeba bazén skládat a uklízet, stačí snadno zazimovat na konci sezóny. 

Chcete mít jistotu, že váš nový bazén bude správně zapojen a plně funkční? Pomůžeme vám bazén sestavit včetně zapojení veškerého příslušenství a zpracujeme návrh individuálního obložení přesně podle vašich představ. Nezávaznou kalkulaci poptejte zde.

Designový prvek vaší zahrady

Bezkonkurenční výhodou nadzemních bazénů Technypools je jejich patentovaná samonosná konstrukce, která umožňuje udělat z bazénu luxusní designovou ozdobu vaší zahrady a domu. Pomocí kovových montážních profilů vytvoříte z bazénu rovný obdélníkový základ, který snadno obložíte materiálem dle vlastního výběru. Design obloženého bazénu je čistě na vás a kreativitě se meze nekladou. Inspiraci pro jedinečný vzhled vašeho bazénu naleznete na stránce Obložení, kde si můžete prohlédnout ukázky bazénů, které si obložili sami zákazníci, a dále i ukázky našich prací, které jsme dodali v předchozích letech našim zákazníkům jako bazén na klíč.

Proč nadzemní bazén California? Často se setkáváme s názorem, že jedině kopané bazény jsou ty pravé ozdoby zahrad. My jsme přesvědčeni, že nadzemní bazény Technypools jsou stejně dobrým a v některých ohledech dokonce lepším či jediným možným řešením kvalitního bazénu a designového doplňku vašeho domu. Mezi jejich hlavní výhody patří:

  • významná úspora nákladů na pořízení a instalaci bazénu, i v případě luxusně obloženého nadzemního bazénu ušetříte s velkou pravděpodobností nemalé statisíce
  • široká škála modelů a velikostí nadzemních bazénů a možnost zcela individuálního designu bazénu plně přizpůsobeného architektonickému stylu vašeho domu a zahrady
  • nadzemní bazén je řešením tam, kde není dostatek místa pro kopaný bazén nebo instalaci brání charakter pozemku – svah, skalnaté podloží, neprostupnost pro těžkou techniku, vodní prameny, podzemní retenční nádrže, rozvody inženýrských sítí, optické kabely atd.
  • nepotřebujete stavební povolení, ani souhlas sousedů či majitele pozemku (ideální v případě pronájmu), neřešíte chráněná území či památkáře
  • bezpečnost vašich dětí a domácích mazlíčků – řada zákazníků si pořizuje nadzemní bazény kvůli malým dětem, stačí odstavit bazénové schůdky a omezíte tak dětem přístup do bazénu

Bazénový set 5v1 obsahuje vše pro snadnou montáž bazénu s filtrací a jeho zprovoznění:

  • bazén (lakovaná pozinkovaná konstrukce + kvalitní bazénová fólie)
  • písková filtrace 6 m3/h vč. skimmeru a pískové náplně (25 kg)
  • připojovací set pro připojení filtrace vč. hadic, svorek, teflonové pásky atd.
  • bazénové schůdky
  • sada na čištění bazénu

Bazén nabízíme ve třech barevných variantách fólie bazénové vany: modrá / bílá zelená /bílá šedá / bílá

Bazény Technypools jsou plně v souladu s normami UNI 16582-3 a jsou dodávány s certifikáty CE. Všechny použité suroviny jsou vyráběny v Evropě a proces výroby a distribuce podléhá systému řízení kvality certifikovaným podle normy ISO 9001. Filtrace je v souladu s evropskou směrnicí RoHS o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Značka

Bazény Technypools vyrábí italská společnost New Plast, jedna z prvních italských firem, která začala zpracovávat plasty pomocí vysokofrekvenčního svařování v 50. letech 20. století. V průběhu let se New Plast stal významným producentem a v současné době je jedním z lídrů na evropském trhu špičkových nadzemních bazénů. Napříč desetiletími se společnost inspiruje a řídí tou nejdůležitější filozofií všech dob: spokojeností zákazníků. Základem jejího úspěchu je pozornost věnovaná výběru surovin, detailům a kvalitě řemeslného zpracování, což vedlo k získání certifikátu kvality ISO již v roce 1992, a unikátní design bazénů spolu s neustálým vývojem nových výrobkových řad. 

Závazek k ochraně životního prostředí

Výrobní technologie a zařízení společnosti New Plast neprodukuje žádné emise, ani do ovzduší, ani do půdy. Pro minimalizaci dopadu na životní prostředí je veškerá činnost společnosti umístěná v jednom výrobním závodě a společnost upřednostňuje výběr místních dodavatelů, aby se optimalizovaly emise z manipulace a logistiky surovin a výrobků. Většina použitých materiálů je plně recyklovatelná, pokud je správně a zodpovědně zlikvidována.

ParametryBazén délka x šířka (vnější)5,66 x 4,00 m délka x šířka (vnitřní)5,20 x 3,50 m hloubka1,25 mobjem22 m3 celoročníanotvarobdélník                                                                         

Filtrace typ filtracepískováprůtok vody6 m3/h přepínací ventil4-cestnýØ přípojky/hadic38 mm rozměry filtrace (šxdxv)48,0 x 68,0 x 67,0 cm hmotnost pískové náplně25 kg ochranaIPX5 s tepelnou ochranousoučást baleníhadicová spojka a svorky z nerezové oceli, balení písku 25 kg

Bazénové schůdky max. výška bazénu1,35 mpočet schodů4 + 4 / plošinadruhrámový bezpečnostní (bezpečnostní bloky)                 

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Více informací na dotaz.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.