Bestway Power Steel Deluxe Rattan 4,27 x 1,07 m 56664

• zboží vráceno ve 14 zákonné lhůtě
    • peníze byly vráceny až na základě reklamace

eshop TV Products není příliš solidním obchodním partnerem

(značka)

Celou věc jsme prověřili. Zboží vráceno ve 14denní zákonné lhůtě, peníze byly vráceny prodejcem také v zákonné 14denní lhůtě na vrácení pěnez. Jen na vysvětlení vrácené zboží prochází procesem kontroly poškození reklamačním oddělením, což nějaký čas zabere, tím spíše, když jde o objemný bazén o váze 61 kg. Proto není možné peníze vrátit okamžitě, což je představa většiny zákazníků.

• , zakoupeno v Bestseller.cz

Zatím jej mám krátce, ale prozatím spokojenost.

• krásné provedení
    • včetně filtrace
    • včetně schůdků
    • dětský bazének jako dárek
    • chyběl podrobnější návod na sestavení

Až na lepší provedení návodu (ocenily bychom podrobnější návod na sestavení) - místy jsme trošku tápaly, ale vzhledem k tomu, že jsme již měli bazén podobného typu, bazén se nám podařilo sestavit bez větších problémů.

Tvar bazénu
rámové
Nafukovací
Se schůdky
S podkladovou plachtou

Bazén Bestway Rattan s konstrukcí 4,27 x 1,07 m je zahradní nadzemní bazén pro povrchovou montáž. Včetně kartušové filtrace a bezpečnostních schůdků.Bazén Bestway Rattan (vodní kapacita 13030litrů) je samonosný rodinný bazén. Nadzemní bazén pro povrchovou montáž je vyroben z trojvrstvého PVC. Díky své kovové konstrukci je velmi pevný a stabilní. Upoutá svou jednoduchou montáží a dlouhou životností. Bestway Sada bazénu Power Steel™ Deluxe Series™ 4.27m x 1.07m Bazén je vybaven systémem Seal & Lock System™, který zajišťuje bezpečné a pevné připojení konstrukce Vestavěný ventil regulace vypouštění usnadňuje vypouštění připojením ventilu k zahradní hadici Dno bazénu s mozaikovým potiskem. Boční stěny z 3vrstvého odolného PVC a polyesteru Mimořádně pevné stěny tohoto bazénu jsou konstruovány z materiálu Tritech™, což je 3vrstvý vyztužený materiál s polyesterovou mřížkou uloženou mezi dvěma vrstvami vysoce odolného PVC. Celková tloušťka stěny je 0,40 až 0,80 mm v závislosti na velikosti bazénu. Nabízí mimořádnou pevnost a odolnost. Snadné sestavení Instalace obvykle trvá přibližně 20 minut za účasti 2–3 osob. Do odhadu nejsou zahrnuty zemní práce a plnění. Součástí balení je bazén s konstrukcí, závěsný skimmer s integrovanou kartušovou filtrací (2574 l/hod), bezpečnostní schůdky, podložka pod bazén, krycí plachta

• velikost - pro tři děti ideální
    • snadnost sestavení - není potřeba taková příprava jako u kovových bazénů
    • využitelnost vodní plochy - nemá hluchá místa jako bazény s nafukovacím límcem
    • naše balení neobsahovalo podložku

Až na absenci podkladové plachty v našem balení jsme spokojeni. Na krabici na štítku s malými písmeny je napsáno, že balení obsahuje: bazén, filtraci, schůdky a krycí plachtu - což všechno krabice obsahovala, ale ITEM číslo je opravdu 56664. A prodejce uváděl na webových stránkách i podložku, takže jsem tento štítek v obchodě nekontrolovala, jen to číslo bazénu. Z toho jsem byla trošku zklamaná, ale podložili jsme jej jinou plachtou a geotextilií, tak snad to nebude vadit. Raději si tedy zkontrolujte obsah balení uvedený na tom štítku v češtině na krabici a případně podložku dokupte.

• zboží vráceno ve 14 zákonné lhůtě
    • peníze byly vráceny až na základě reklamace

eshop TV Products není příliš solidním obchodním partnerem

(značka)

• , zakoupeno v Bestseller.cz

Zatím jej mám krátce, ale prozatím spokojenost.

• krásné provedení
    • dětský bazének jako dárek
    • chyběl podrobnější návod na sestavení

neni zrozbaleno

• , zakoupeno v Hawaj.cz

• Jsem rád, že jsme zvolili větší bazén
    • Příjemné osvěžení
    • Doporučuji
    • Zatím nevidím žádný účinek skimeru
  • , zakoupeno v HvezdickaNOVA

• dobrý a pěkný bazén

dobrý a pěkný bazén,zbytek ukáže čas

• , zakoupeno v Hawaj.cz

• Vypadá dobře,ale uvidíme jak se osvědčí.Minulý bazén byl od jiné firmy a vydržel 7let.