Bestway Fast Set 4,57 x 1,22 m 57289SOP

kartušová
    S krycí plachtou
    Nafukovací

Bazén Fast Set 457 x 122 cm 57289SOP
    Samonosné kruhové rodinné bazény z pevného trojvrstvého vinylu patří díky své cenové dostupnosti a díky jednoduché a rychlé montáži mezi nejprodávanější na trhu. Stačí nafouknout horní prstenec, napustit vodou a stoupající sloup vody bazén sám postaví. Pružná konstrukce rodinného bazénů je odolná proti mechanickému poškození a zároveň vhodná a bezpečná pro děti.

Vodní kapacita bazénu 457 x 122 cm činí 13 807 litrů.

Sada obsahuje:

• bazén Fast Set 457 x 122 cm
    • kartušová filtrace 3028 l/hod
    • schůdky bezpečnostní 122 cm
    • solární ohřev bazénové vody pyramidový

K rodinným bazénům Vám doporučujeme dokoupit příslušenství, které není součástí dodávky:

• bazénovou chemii
    • solární plovoucí osvětlení
    • bazénový plovoucí teploměr
    • nožní pumpu
    • krycí plachtu
    • podkladovou plachtu

Dodavatel: BESTWAY s.r.l. Milano, Itálie

• Asi jediná výhoda byla, že jsem k bazénu dostal pyramidu na ohřátí vody. Jinak nic.
      • Prasklé schůdky, nekvalitní matky a podložky ke šroubům na schůdky a poškozený bazén. Chybějící návod na sestavení schůdků.

Vybral jsem si bazén, jelikož jsem myslel, že je Bestway dobrá značka. Bohužel po dnešním rozbalení bazénu a smontování schůdků, jsem se hodně spálil. Když to vezmu od začátku, tak samotné schůdky, jsou dost složité, pro laika. Mám tu výhodu, že jsem minulý rok jedny podobné sestavil a tudíž jsem nepotřeboval návod, který chyběl. I tak jsem je montoval asi 2 hodiny. Můžu říct, že horší schůdky jsem neviděl. Druhá věc, která mě zarazila je nemožnost vyšroubovat matky ze šroubů ven, tudíž nepoužitelné. Ke všemu jsem si udělal fotodokumentaci, takže když bude značka "BEST" chtít, můžu vše poslat emailem. Poslední kapkou bylo, když jsem bazén napustil zjistil jsem, že je prasklý a poškozený. Dvacet centimetrů ode dna je prasklý a stříká z něho voda. Nevím, ale 14 kubíků je pro mě hodně, abych vodu vypustil. Hold zajedu pro lepidlo. Když to shrnu všechno dohromady, tak kdybych takto kvalitně pracoval v zaměstnání, tak druhý den, už tam nejsem. Nevím, od koho je bazén koupený a kde se na to vyrábějí všechny díly a komponenty, ale u mě vyhořel. Bohužel dávám hodně nízkou známku a kamarádům/zákazníkům, tento produkt nedoporučuji.